KONTAKT

Veebilehe majalood.ee eesmärgiks  on

suunata tähelepanu kultuuriväärtustele ja anda nõu vanade majade hooldamiseks. Lugusid kirjutab vabakutseline ning täiesti sõltumatu konsultant Lea Stroh, kes on vanade hoonetega tegelenud 50 aastat. 


+46 70 06 25 081

info@majalood.ee

Telefoni ja meili teel ei nõusta.

Copyright

Kõik sellel veebilehel olevad tekstid, pildid, joonised ja trükised on kaitstud autoriõiguse seadusega ja kuuluvad autoreile. Materjalide aruannetesse, juhenditesse ja ettekannetesse kopeerimine ei ole lubatud. Ole lahke ja kasuta, aga koos nõuetekohase viitamisega! Artiklite, trükiste, piltide või jooniste oma veebilehel koos või ilma autori nimeta avaldamine ei ole lubatud. Ole lahke ja avalda, aga ainult majalood.ee veebilehele suunatud lingi kaudu! Veebilehe pildid on märgistatud Digimarc vesimärgiga, mis võimaldab nende kasutamiseks luba küsida ja ka küsimata kasutamist avastada. 
Küsi luba või infot aadressil / Regarding pictures please contact
info@majalood.ee


Images on the website have been digitally watermarked with ownership and usage information. Digimarc and the Digimarc logo are registered trademarks of Digimarc Corporation. The "Digimarc-Enabled" Web Button is a trademark of Digimarc Corporation, used with permission.